Επικοινωνία

S.A.M. Polska Sp. z o.o.
ul. Żwirowa 18
05-506 Lesznowola, Wilcza Góra

NIP (VAT no) 534-24-05-547
Regon (Stat. No) 141588538
KRS (Register No) 0000316041

O/Kraków
ul. Prof. Życzkowskiego 14
31-864 Kraków

Wacław Stevnert
CEO
waclaw.stevnert@friends-of-sam.com
phone: +48 602 289 204

Krzysztof Czernek
Director of Operations
krzysztof.czernek@friends-of-sam.com
phone: +48 516 023 655

Tom Dechert
German representative
tom.dechert@friends-of-sam.com
phone: +49 160 214 2325

Piotr Zieminski
Service/Technical issues
piotr.zieminski@friends-of-sam.com

Mariusz Ruta - Office
mariusz.ruta@friends-of-sam.com
phone: +48 504 435 883

SAM of USA
Jason Cabrera
jason.cabrera@friends-of-sam.com
USA phone: 001 626 488 6154

Joe Cabrera
joe.cabrera@friends-of-sam.com
USA phone: 001 909 967 0221

SAM Greece
Lefteris Maroulis
lefteris.maroulis@friends-of-sam.com
phone: +30 6932533334

SAM Ukraine
Marzena Mierzejewska
marzena.mierzejewska@friends-of-sam.com
tel. +48 605 765 596

SAM South America
Moises Linares
moises.linares@friends-of-sam.com

Επικοινωνήστε μαζί μας

"Εάν χρειάζεστε πληροφορίες σχετικά με το SAM, θέλετε να μάθετε για τις δυνατότητές του ή να κανονίσετε testdrive, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.
Περιμένουμε να σας ακούσουμε!"